Punkt Serwisowy w Polkowicach
ul. Jana Wyżykowskiego 6, 59-101 Polkowice, tel. 0-76 724-95-25

 

Diagnostyka silników wysokoprężnych, Serwis gwarancyny spycharek, Diagnostyka maszyn ciężkich, Diagnostyka silników, Naprawa silników, Naprawa silników wysokoprężnych, Diagnostyka maszyn, Serwis pogwarancyjny spycharek, Części zamienne do spycharek różnych typów, Części zamienne do silników, Diagnostyka napędów hydraulicznych, Badanie czystości oleju, Filtracja oleju, Badanie klasowości oleju

 

Znajdujemy się w budynku dawnej stacji diagnostycznej, za parkingiem strzeżonym ZWR Polkowice. W Polkowicach od strony Głogowa, drogą 3 za stadion na światłach w prawo, na kopalnianą przez skrzyżowanie ze stopem na wprost, potem za parkingiem w lewo i prosto po prawej stronie przy Jana Wyżykowskiego 3 znajduję się Punkt Serwisowy Polremaco.

Od strony Lubina, przed wjazdem do Polkowic za stacją benzynową LOTOS, w prawo, na wiadukcie w prawo, prosto i na pierwszym skrzyżowaniu w lewo na następnym za parkingiem w lewo i prosto przy Jana Wyżykowskiego 3 znajduje się Punkt Serwisowy Polremaco.

Gdyby były problemy z dojazdem proszę kierować się na ZWR Polkowice, lub SZYB POLKOWICE GŁÓWNE, stosowne znaki i szyldy wskazują dokładnie drogę.